Okunma

Twitter’ın En Yaşlı Üyesi!


01 Eylül 2009 Salı 11:40
Twitter’ın En Yaşlı Üyesi!

Twitter, günümüzün en popüler sitelerinden biri. Bu popülerliği tabii ki beraberinde ilginç ve ilgi çekici görüntüleri getiriyor. Twitter’da yer alan ve kullanıcı adı IvyBean104 olan bir kadın, an itibariyle 26.857 adet takipçiye sahip. Kendisini bu kadar popüler yapan etken ise, kadının tam 104 yaşında olması. Twitter’ın en yaşlı üyesi olarak gösterilen Ivy, gördüğü ilgiden memnun.

Genelde 2-3 günde bir Twitter’a giren kadın, biriken mesajları cevaplayıp tekrar 2-3 günlük bir sessizliğe gömülüyor. Ivy’i Twitter ile tanıştıran ise Martin Dix adındaki bir kullanıcı. Ivy daha sonra bir adet de Facebook profili oluşturmuş. İşin aslı Ivy, en yaşlı kullanıcı olmayabilir bile. Zira popülaritesi “en yaşlı kullanıcı” ünvanından gelmiyor. Ivy’nin popülaritesi; ileri yaşına rağmen böyle bir girişimde bulunmasından kaynaklanıyor.

:: Büyük annenizin Twitter’a üye olmasını ister miydiniz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’ın En Yaşlı Üyesi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’ın En Yaşlı Üyesi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’ın En Yaşlı Üyesi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "