Okunma

Twitter’ın Zıttı Geldi!


27 Ağustos 2009 Perşembe 07:38
Twitter’ın Zıttı Geldi!

Twitter‘ın başarısı şüphesiz ki, yazılarınıza 140 karakter limiti koyması ve birer ileti halinde yayınlayabilmenizi sağlamasıdır. Kısa kısa cümlelerle yazılan Tweet‘ler, son ayların en popüler teknolojik gelişmelerinin başında geliyor. Bir kısım kullanıcılar ise Twitter’ı fikir olarak orjinal bulmasına karşın, maksimum 140 karakterlik sınırı yetersiz buluyor. İşte bu kullanıcılar için yeni bir alternatif var artık!


Twitter’a içinizi dökemiyorsanız Woofer’a dökebilirsiniz.

Woofer, Mikro blog olarak anılan Twitter’ın aksine Makro Blog olma özelliğini taşıyor. Woofer’da maksimum karakter diye bir şey yok. Onun yerine minimum karakter var! Woofer’a yazdığınız yazılar en az 1400 karakter olmalı! Aksi takdirde site yazılarınızı yayınlamıyor. Woofer’ın logosu da, Twitter kuşunu kovalayan bir köpek. Ayrıca Twitter’daki help bağlantısı yerine Woofer’da “Is this Twitter?” bağlantısı bulunuyor ve tıkladığınız anda açılan sayfada kocaman bir “NO.” yazıyor.


Woofer’ın Twitter’dan farkını anlatan bir sayfa.

:: Woofer’ı başarılı buldunuz mu?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’ın Zıttı Geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’ın Zıttı Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’ın Zıttı Geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "