Okunma

Twitter’ınızı Mobil Düzenleyin


21 Nisan 2009 Salı 12:34
Twitter’ınızı Mobil Düzenleyin

Twittix de böyle bir uygulama. Mobil cihazınız üzerinden Twitter fonksiyonlarını yerine getirmenize olanak tanıyor. MajosMobile tarafından yayınlanan uygulama “Tamamen ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda geliştirildi!” sloganını taşıyor. Uygulama tüm orijinal Twitter özelliklerini içerisinde taşıyor; Tweet, cevapla, ReTweet, mesaj, takip et, favori özellikleri, gelişmiş arama yeteneği, otomatik güncelleme ve diğerleri. 


Cepten Twitter takibi (:

Uygulama ile profillere doğrudan cihazınızın web tarayıcısından ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca çeşitli özellikler için sayaç destekleri, yatay ya da dikey ekran için geliştirilmiş farklı temalar, hızlandırılmış ara yüz dikkat çeken özelliklerinden yalnızca birkaç tanesi.

Uygulamayı demo olarak kısıtlı özelliklerle kullanabiliyorsunuz. Satın almak isterseniz 4,95€ gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Bir kere satın aldığınız lisans uygulamanın gelecek tüm sürümlerine destek sağlıyor. Bu sayede her sürüme program otomatik olarak güncellenebiliyor.


Twittix’in Demo sürümü kısıtlandırılmış

Uygulamanın İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Çince dil seçenekleri mevcut. Nokia N82 ve N95 ile denediğimiz uygulamanın yapımcı tarafından belirtilen telefon listesinde Symbian ailesinin en önemli Nokia ve Samsung üyeleri mevcut görünüyor. Uygulamayı indirmek için burayı, bilgi almak için burayı tıklayabilirsiniz.

:: Mobil Twitter hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Twitter’ınızı Mobil Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Twitter’ınızı Mobil Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Twitter’ınızı Mobil Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "