Ubisoft’un Yeni DLC Planı Sızdı!


2016-04-29 08:00:00
Ubisoft’un Yeni DLC Planı Sızdı!

Ubisoft‘un 2013 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürmüş olduğu iki mini oyundan Far Cry 3: Blood Dragon ve Call of Juarez: Gunslinger için gelen ilgiden, tepkilerden ve satışlar, firmayı memnun edecek düzeyde başarılı olmuştu.

Bu memnuniyetin ardından da Ubisoft, bu tür mini oyunların yapımına devam edeceklerini dile getirmişti.

Bu iki oyundan sonra UbisoftAssassin’s Creed‘in de mini oyunu olarak gördüğümüz AC: Chronicles serisini piyasaya sürmeye devam etmişti.

Daha sonra ise AAA oyunların isimlerini kullanmak yerine, tamamen yeni ve tamamen özgün bir şekilde Trials Fusion ve Child of Light gibi oyunlar yaratarak yoluna devam etmişti. 

Sızdırılan yeni bilgilere göre Ubisoft; bu mini oyunlarına da DLC çıkaracak. Bu DLC‘lerden ilki ise Trials Fusion için geliştirilen Blood Dragon DLC‘si olacak.

DLC‘nin ismi ise Trials of the Blood Dragon olarak belirlenmiş durumda. Böylelikle Trials Fusion, tamamen 80’lerin retro bilim-kurgu temasına sahip olan Blood Dragon‘a bürünecek. 

Eğer bu tarz mini DLC‘ler de tutarsa, Assassin’s Creed, Watch_Dogs, Far Cry gibi birçok oyunun DLC’sinin de gelmesi yakın gibi gözüküyor.

16-04/28/trials_of_the_blood_dragon_leak_1-600x338.jpg 16-04/28/trials_of_the_blood_dragon_leak_2.jpg 

:: Ubisoft’un bu mini DLC kavramını nasıl buldunuz?


  • yazarTayfun Kumaş

    Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
    Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

    Yorum yazın