Okunma

Ubisoft’tan İlginç The Division Yorumu


26 Ekim 2014 Pazar 07:00
Ubisoft’tan İlginç The Division Yorumu

Ubisoft tarafından geliştirilen ve son derece geniş bir konsepte sahip olan The Divison için yapımcı ekibin yetkili isimlerinden Rodrigo Cortes ilginç açıklamalarda bulundu.

The Division’un ilk bakıldığında sıradan bir TPS oyunu gibi görünebileceğine dikkat çeken Cortes, oyunun bir shooter temasından çok RPG temasına daha yakın olduğunu belirtti.

Oyunu satın alacak olanların The Division’un ana hikayesini bitirdikten sonra kutusuna koyup kaldırmalarını arzu etmediklerini belirten Ubisoft’un yetkili ismi, bu yüzden hikayesi bitmek bilmeyen bir yapım ortaya çıkarma arzusunda olduklarını vurguladı.

The Division’da yer alacak olan online modların oynanış süresini bir hayli arttıracağını savunan Cortes, ilerleyen zamanlarda yayınlayacakları güncellemelerle oyunun hikaye kurgusunu da uzatacaklarını söyledi.

Yani diğer bir değişle birçok oyun için sonradan satın aldığımız hikaye formatındaki ek paketler, The Division’da basit güncellemelerle oyunculara sunulabilir. Bu da oyunun oynanışını arttırdığı gibi, yapımın satış rakamlarına da olumlu yansıyacaktır.

:: The Division’u satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

12 yorum - “Ubisoft’tan İlginç The Division Yorumu”

 1. El Padrino dedi ki:

  Aylardýr görüyorum bu oyunun adýný ***** kere bile merak edip bakmadým arkadaþ ne gamsýz adammýþým.

  Þimdi ilk defa oyuna dair bilgi almak amacýyla habere girdim baktým ve çok piþmaným.Ben bütün bunlardan habersizken adamlar nasýl bir oyun yapýyormuþ arkadaþ!? Yýllardýr özlemini duyduðum hikaye ve oynanýþ biçimine sahip bir oyun gözümün önündeymiþde haberimiz ***** hele akla ***** gelde oyunun çýkýþýný ***** yeni PC topladým.Sistemim çok iyi ama baktým full grafikte yeterli fps vermiyor yanýna aynýsýndan bir tane daha 7850 2GB O.C. alýrým.Grafiðin dibine ***** birþey yok.

 2. Altair dedi ki:

  Almayý düþünüyorum ama bunuda 170 liradan satacaklarsa hiç zahmet etmesinler.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Aylardır bu oyunu bekliyorum çıksada oynasak

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ubisoft a para vermeyin 170 liraya steam dan satmak nedir.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ubisoft’un hiçbir dediğine inanmayın bence

 6. SDN Okuru dedi ki:

  60 USD gibi bir fiyatla çıkacaktır umarım, bu da 135 TL oluyor. 2015 Haziran gibi gelirse bu oyunu alabilirim, bilgisayarım Medium ayarlarda oynatabilecek güçte.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  TPS üçüncü şahis nişancı mı oluyor?

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Trailere bsktigimda parasini hak edecek bir oyun gibi görünüyor.. Bekliyoruz

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Trailer oldukça etkileyici, merakla bekliyorum.

 10. orcnd dedi ki:

  o kadar etkileyici bir trailer yaptýlar ki o günden beri kredi kartýmý masama koydum bekliyorum. RPG tarzý olmasý bunu daha da iyi yapýyor.

 11. SDN Okuru dedi ki:

  ben dlc li oyunların dlclerini almıyorum

" Ubisoft’tan İlginç The Division Yorumu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ubisoft’tan İlginç The Division Yorumu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ubisoft’tan İlginç The Division Yorumu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "