Okunma

Ubuntu 9.04 Alpha Yayınlandı


25 Kasım 2008 Salı 07:00
Ubuntu 9.04 Alpha Yayınlandı

Yeni nesil Ubuntu’ya katkı sağlamak ister misiniz? Sağlıklı bir işletim sistemi isteyen son kullanıcılar için olmasa da, Canonical yeni nesil Ubuntu 9.04 Jaunty Jackalope Alpha sürümünü yayınladı. Birçok yönden Ubuntu 8.10‘a benzeyen Jaunty Jackalope, testler sonucunda ortaya çıkacak yeni sürümleriyle zaman içerisinde daha kendine özgü bir havaya bürünecek. Henüz LiveCD sürümü bulunmayan Jaunty Jackalope’un server kurulumunu buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Ubuntu 9.04’ün tam sürümü ise 23 Nisan 2009‘da çıkacak.

:: Ubuntu 9.04’ten beklentileriniz neler?

Bilgi İçin : Ubuntu
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ubuntu 9.04 Alpha Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ubuntu 9.04 Alpha Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ubuntu 9.04 Alpha Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "