Okunma

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları


16 Şubat 2018 Cuma 21:00
Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları

Android için, normalde ücretli olan, ancak kısa bir süreliğine ücretsiz indirilmeye sunulan uygulamaları sizler için sıraladık. Bakalım listemizde hangi uygulamalar var?

Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulama ve oyunları

Bu hafta ücretsiz olan Android oyun ve uygulamalarını sizler için derledik. Listemizdeki uygulamaların bazılarını 2 gün boyunca, bazılarını ise 7 gün boyunca indirebilirsiniz.

Ücretsiz Android uygulamalar

3G Watchdog Pro – Data Usage

Mobil veri paketinizi daha rahat kontrol etmenize imkan sağlayan 3G Watchdog Pro uygulaması, 0.99 dolara satılıyordu. Bu uygulamayı 2 gün içinde ücretsiz olarak indirebileceksiniz.

3G Watchdog Pro indir!

Simple Paint

Simple Paint ile basit resimler çizebilmeniz mümkün. Uygulamayı 6 gün boyunca Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Simple Paint indir!

Ücretsiz Android oyunlar

Colorzzle 

Oldukça renkli ve eğlenceli olan Colorzzle uygulamasını hemen aşağıdaki bağlantıya tıklayarak 2 gün boyunca ücretsiz indirebilirsiniz.

Colorzzle indir!

Mirage: Illusions

Mirage oyununu Google Play Store üzerinden 2 gün boyunca ücretsiz indirebilirsiniz. Oyunun Play Store sayfasına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Mirage indir!

Vive le Roi 

Oldukça eğlenceli bir oyun olan Vive le Roi şu an ücretsiz olarak 2 gün boyunca indirebilirsiniz. Oyunun Play Store üzerinden hemen aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Vive le Roi indir!

Math Puzzles PRO 2018

Matematik severler için özel olarak geliştirilmiş olan Math Puzzles Pro 2018, normalde 18 TL’ye satılıyor. 7 gün boyunca ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Math Puzzles indir!

::Bu uygulamalar hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları”

  1. Ahmet dedi ki:

    Boş veçöp.

" Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Kısa süreliğine ücretsiz Android uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "