Okunma

Tek Tıkla İstediğiniz Kadar Program Açın


13 Ocak 2009 Salı 18:00
Tek Tıkla İstediğiniz Kadar Program Açın

MSN ve Flashget gibi uygulamaların Windows açılışında başlatma ayarı olsa da, hızlı açılışlara ihtiyaç duyduğunuzda beklemek canınızı sıkabilir. Bu gibi durumlarda Utility Launcher‘ı kullanmak daha akıllıca bir çözüm. Tek bir kısayoldan 20’ye kadar programı çalıştırabilen yazılım, herhangi bir kurulum gerektirmiyor.

Sıkıştırma klasöründeki dosyaları çıkarıp, Utility Launcher.exe dosyasını çalıştırmanız yeterli. Yeni bir uygulama eklemek için “Add A Utility To List” seçeneği ile ilgili programın EXE dosyasını hedef gösterin. Utility Launcher sizin için listede belirlediğiniz sırayla tüm programları teker teker açsın.

:: Utility Launcher yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Tek Tıkla İstediğiniz Kadar Program Açın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    deneyelim

  2. SDN Okuru dedi ki:

    güzelmişş

  3. SDN Okuru dedi ki:

    çok iyi olmamış yabancı kelime oldugundan hi bir şey anlaşılmıyo

" Tek Tıkla İstediğiniz Kadar Program Açın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek Tıkla İstediğiniz Kadar Program Açın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek Tıkla İstediğiniz Kadar Program Açın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "