Okunma

Tek Tıkla DVD Rip!


02 Ocak 2009 Cuma 14:30
Tek Tıkla DVD Rip!

Yazılmış en basit DVD rip programlarından biri olan bitRipper, elinizde bulunan DVD’nin videolarını bilgisayarınıza atmak isteyip de karmaşık programlara gelemeyen kullanıcılar için bire bir. DVD‘yi takın, bitRipper‘ı çalıştırın, Start‘a basın. Varsayılan haliyle tüm videoları sorunsuz aktaran bitRipper’da elbette isterseniz gelişmiş ayarlar da mevcut. Dokunmadığınızda videolardaki sesi biraz kalitesiz halde çıkaran bitRipper‘ın ses ayarlarını da buradan düzenlemenizde fayda var. Bizim tavsiyemiz ise, ses codec’lerini LAME’den Fraunhofer‘a çevirmeniz. Kurulum sırasında kullanıcı adı ve kayıt koduna ihtiyacınız olması durumunda şu bilgileri girin:

User name:
Free version
Registration code: 2FU02u642Dd9T56J9Fb4

:: bitRipper yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : bitRipper




yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Tek Tıkla DVD Rip!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    link crashed

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Çok kullanışlı bir program. Teşekkürler.

" Tek Tıkla DVD Rip! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tek Tıkla DVD Rip! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tek Tıkla DVD Rip! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "