Okunma

Ücretsiz Mobil E-Posta İstemciniz Burada


27 Nisan 2009 Pazartesi 14:12
Ücretsiz Mobil E-Posta İstemciniz Burada

Akıllı telefonların internet servislerini sorunsuzca kullanabiliyor olması, bu cihazların bugün bulundukları konumlarının en önemli sebeplerinden birisi. Bu sayede mobil olduğunuz her ortamda iş ya da özel hayatınıza müdahalede bulunabiliyorsunuz.


Mobil e-posta alışverişi kişisel ve iş dünyasında kolaylık sağlıyor

E-postaların da herkes için çok ciddi bir önemi var. Sırf gelişmiş e-posta desteğine sahip olduğu için piyasada kendine ciddi bir yer edinen akıllı telefonlar mevcut. POP3 ve IMAP posta kutularını destekleyebilen Shangmail ise neredeyse tüm popüler posta servisleriyle ilişkilendirilebiliyor.

Mobil cihazınızın tüm bağlantı birimleriyle uyumlu çalışabilen yazılım birçok alternatif ayar sunuyor. Böylece uygulamayı tamamen kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda kişiselleştirebiliyorsunuz. Ayrıca uygulamanın barındırdığı yetenekli araçlar sayesinde istatistikî bilgiler tutabiliyor, mail kutularına çalışma saatleri atayabiliyorsunuz.


Mail kutularına şifre de atamanız mümkün

Oldukça basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, Symbian ve BlackBerry gibi farklı platformlara destek sunuyor. Buradan uygulamanın indirme sayfasına giderek, cihazınıza uyumlu olan sürümü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: Mobil cihazınızda e-posta hesaplarınıza ulaşıyor musunuz?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ücretsiz Mobil E-Posta İstemciniz Burada”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Güzel bir uygulama tşk..

" Ücretsiz Mobil E-Posta İstemciniz Burada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Mobil E-Posta İstemciniz Burada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Mobil E-Posta İstemciniz Burada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "