Okunma

Ücretsiz Photoshop’un Sonu Geldi!


10 Ağustos 2009 Pazartesi 19:31
Ücretsiz Photoshop’un Sonu Geldi!

Photoshop’a para ödemek istemeyen geniş kitlede yer alıyorsanız, artık basit görsel işlemler için Adobe’un sunduğu tek ücretsiz servisin web tabanlı Photoshop olduğunu bilmenizde fayda var. Masaüstü uygulaması olarak ücretsiz sunulan Album Starter Edition bundan böyle yok.

Onun yerine Photoshop.com‘a girerek her bilgisayardan erişebileceğiniz, 2 GB’a kadar ücretsiz depolama sunan online sürümü kullanabilirsiniz. Elbette kapasiteyi genişletmek ve template gibi ekstra özellikleri kullanmak için ücretli bir üyelik sistemi de olacak.

Diğer yandan masaüstü uygulamalarından vazgeçemeyenler için ücretsiz Photoshop alternatiflerine(birçoğunu sitemizde bulabilirsiniz) yönelmek de her zaman mümkün bir çözüm olarak görülebilir.

:: Photoshop’un hangi sürümünü kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : Photoshop.com
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ücretsiz Photoshop’un Sonu Geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ücretsiz Photoshop’un Sonu Geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ücretsiz Photoshop’un Sonu Geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "