Okunma

Windows Takip Altında


13 Ocak 2009 Salı 07:25
Windows Takip Altında

Ücretsiz bir Windows aracı olan Kiwi, bilgisayarınızdaki uygulamaların kullanımını denetleyen bir program. İstediğiniz uygulamayı aktif işlemler listesinden veya konumunu belirterek seçip, ne kadar kullandığınızı görüntüleyebilirsiniz. İşlemci ve bellek kullanımını da takip eden Kiwi, belirlediğiniz koşullarda sizi uyarabiliyor. Kiwi ile bellek kullanımı ya da işlem zamanı sınırı aştığında uygulamayı kapatmak gibi eylemler de ayarlayabilirsiniz.

10 parmağında 10 marifeti olan yazılım Kiwi’nin ücretsiz sürümünü denemenizi tavsiye ediyoruz.

Pro sürümünü 37 dolara satın alıp gelişmiş istatistikleri görüntüleyebileceğiniz programın ücretsiz sürümünü ise buraya tıklayıp indirebilirsiniz.

:: World of Warcraft oyununu kısıtlamayı düşünüyor musunuz?

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi için: Kiwi
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows Takip Altında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows Takip Altında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows Takip Altında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "