Okunma

Üçü Bir Arada Fare


14 Eylül 2009 Pazartesi 12:22
Üçü Bir Arada Fare

Philips, Bluetooth fare mi, USB fare mi yoksa bir touchpad mi yapsam diye bir türlü karar verememiş olsa gerek üçünü birleştirmiş. “Bluetooth notebook mouse SPM9800/10” adlı bu ürün hem Bluetooth hem de USB özelliklerini bünyesinde barındırıyor. Bluetooth olarak kullanırken pil biterse USB’den sisteminize bağlayıp kullanmaya devam edebilirsiniz.

Üründe ayrıca tekerlek yerine bir touchpad bulunuyor. Fare masanın üzerinde dururken normal tekerlek görevini gören bu kısım fareyi elinize aldığında aynı dizüstü bilgisayarlardaki touchpad’lerin gördüğü vazifeyi görüyor. Yani fareyi elinize aldığınızda bu bölümden ekran üzerindeki fare imlecini kontrol edebiliyorsunuz.

Birkaç hafta içinde piyasaya çıkacağı söylenen farenin fiyatının 80 $ olacağı söyleniyor.

:: Philips’in bu faresini nasıl buldunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Üçü Bir Arada Fare konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Üçü Bir Arada Fare ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Üçü Bir Arada Fare ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "