Okunma

UFO Gibi Süpürge


16 Eylül 2009 Çarşamba 11:56
UFO Gibi Süpürge

Her evde mutlaka bir tane bulunan ve uzun bür süredir aynı temel tasarımı kullanan elektrikli süpürgeler son dönemde yavaş yavaş değişmeye başlıyorlar. Samsung’un ilk olarak IFA 2009 fuarında tanıttığı Furot II, dış tasarımı ve sahip olduğu özellikler ile standart bir elektrikli süpürgeden çok farklı.

Dış görünüş olarak bir UFO’yu andıran cihaz ile evi süpürmek için belinizi ağrıtmanıza gerek yok. Üzerinde bulunan kamera ve alıcılar sayesinde süpüreceği yeri belirleyen ve sağa sola çarpmayan cihaz kendi kendine tüm evi süpürebiliyor.

Sahip olduğu pil sayesinde 1,5 saat boyunca süpürebilen Furot II’nin piyasaya çıkış tarihi ve fiyatı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

:: Furot II ile elektrikli süpürge işkencesinin sona ereceğini düşünüyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “UFO Gibi Süpürge”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nerden bulabiliriz bu süpürgeyi

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Hımz.. çok eski şeyler bunlar. Samsung yine nal toplamış. Birde bu ürünler türk evlerine göre değil pek. Birincisi biz kalın halılar kullanıyoruz ve evimizde bin türlü masa sandalye, mobilya vs var. Onların arasında path çizmek epey zor oluyor bu cihazlara 🙂

" UFO Gibi Süpürge konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere UFO Gibi Süpürge ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda UFO Gibi Süpürge ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "