Okunma

Uncharted 2, Beta Aşamasındayken Yamandı


08 Haziran 2009 Pazartesi 07:41
Uncharted 2, Beta Aşamasındayken Yamandı

İlkiyle büyük beğeni toplayan Uncharted’ın devam oyunu, bir aksilik olmazsa yılın son çeyreğinde raflarda yer bulacak. Şu an multiplayer beta testleri yapılan Uncharted 2’de karşılaşılan hatalar, yapımcıların problemlere hızla müdahale etmesiyle son buluyor. Uncharted 2 server’larında dolaşan beta tester’ların karşılaştığı birçok hata, kısa zaman önce Naughty Dog tarafından giderildi.


Tam adı Uncharted 2: Among Thieves olan yapım yalnızca PlayStation 3 için geliştiriliyor.

Öyle ki, testlere yeni katılan kullanıcılar artık önceki hatalarla karşılaşmayacak. Şu sıralarda 25’ten 50’ye çıkarılan deatmatch limiti ve 3’ten 5’e artırılan looting limitleri ile daha başarılı bir oynanış hedefleyen yapımcılar, oyunu en iyi hale getirmek için var güçleriyle çalışıyor.

:: İlk Uncharted oyununu beğenmiş miydiniz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uncharted 2, Beta Aşamasındayken Yamandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uncharted 2, Beta Aşamasındayken Yamandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uncharted 2, Beta Aşamasındayken Yamandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "