Okunma

Uncharted 2 Gün Yüzüne Çıktı


06 Aralık 2008 Cumartesi 11:45
Uncharted 2 Gün Yüzüne Çıktı

Naughty Dog tarafından çıkarılan harikulade aksiyon ve macera oyunu Uncharted: Drake’s Fortune için bir devam oyununun yapım sürecinde olduğu resmen doğrulandı ve isminin de Uncharted 2: Among Thieves olduğu duyuruldu. Nathan Drake‘in bu yepyeni macerasında 13. yüzyıl gezgini Marco Polo ve seyahatlerinin odak noktasını oluşturacağı belirtilirken, serbest bir tırmanma mekaniği ve gizliliğe dayalı oynanışın da yeni oyunda yer alacağı söyleniyor.

:: İlk Uncharted’ı oynadınız mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Uncharted 2 Gün Yüzüne Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uncharted 2 Gün Yüzüne Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uncharted 2 Gün Yüzüne Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "