Okunma

Uzaydan görülebilen cinsel organ çizimi!


29 Haziran 2018 Cuma 11:30
Uzaydan görülebilen cinsel organ çizimi!

İnternet dünyasında her yeni bir keşif yapılıyor. Topluluğun ortaya çıkarttığı şeyler bazen bizi hayrete düşürürken, bazen de bir kaşımızın havaya kalkmasına sebep olabiliyor. İşte bu anlamda internetin ortaya çıkarttığı bir uydu görseli, Avustralya’da uzaydan görülebilen bir erkek cinsel organı şeklini dünyaya tanıttı. Evet, gerçekten de tam olarak bunu yaptı.

Google Maps üzerinden açıkça görülebilen cinsel organ çizimi!

Avustralya Victoria’da bulunan kuru bir göl yatağına yapılan bu çizim, kaynağı belirsiz bir şekilde tüm internet alemine salınmış durumda. Üstelik siz de bu bağlantıdan ilgili Google Maps bölümüne gelerek, çizimi kolayca görebilirsiniz. Tabi, bunu ne kadar isterseniz o da başka bir konu.

İşin aslı yerliler aylardır bu çizimden haberdar durumdalarmış. Betoota Gölü‘nün kurumuş yatağına çizilen bu çalışma yerel gazetelerde bile işlenmiş. Elbette dünyaya yayılması içinse onun Google Maps’te bir kez yakalanması yeterli olmuş.

Olayın diğer bir çarpıcı yanıysa göl yatağındaki çizimin ne ilk ne de son cinsel organ çizimi olacak olması. Daha önce birçok kez Avustralya çölleri ve yerleşkelerinde bu tarzda çizimler uzaydan ve Google Maps’ten görülmüşler.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Uzaydan görülebilen cinsel organ çizimi!”

  1. Yunus Emre dedi ki:

    Haberin fotoğrafındaki dünya fotoğrafı İOS deki duvar kağıtlarından bende şuan o fotoğrafı kullanıyorum

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Hocam sünnetsiz ama bu 😂

" Uzaydan görülebilen cinsel organ çizimi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Uzaydan görülebilen cinsel organ çizimi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Uzaydan görülebilen cinsel organ çizimi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "