Okunma

Valve Steam Link satışını durdurdu!


21 Kasım 2018 Çarşamba 10:08
Valve Steam Link satışını durdurdu!

Bilgisayar oyunculuğunda büyük yeri olan Steam‘in sahibi Valve tarafından Steam Link satışları durduruldu. Artık Avrupa ve Amerika‘da daha fazla satılmayacak. Zaten ürünün Avrupa’da tükendiğini ve Amerika’da da tükenmek üzre olduğunu belirtelim.

Steam Link satışları durduruldu!

Valve tarafından Steam Link satışları durdurulmuş olsa da cihaza verilen desteğin devam edeceğini belirtelim. Üçüncü parti uygulamalara ve oyunlara verilecek destek tüm hızıyla sürecek.

Apple, Mayıs ayı itibariyle App Store’dan Steam Link’i kaldırdığı için Apple cihazlarda Steam Link kullanılamıyor. Bunun nedeni olarak ise Valve’ın Apple tarafından onay verilmeyen iOS oyunlarını satması olarak gösteriliyor.

steam link satışları

Steam Link bilgisayarlarınızda oynadığınız oyunları, ağ üzerinden bağlı olduğu televizyona görüntü aktarmasına yarıyor. 1080 piksellik çözünürlükte 60 Hz görüntü sunabildiğini de belirtelim.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Valve Steam Link satışını durdurdu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Valve Steam Link satışını durdurdu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Valve Steam Link satışını durdurdu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "