Okunma

Hepimiz Vampiriz!


11 Eylül 2011 Pazar 10:30
Hepimiz Vampiriz!

Şu ana kadar birçok oyunda yüzlerce vampir gördük. Binlercesini öldürüp on binlercesinden sırf kanımızı kurutmamaları için kaçtık. Gel gelelim çok az oyunda bu kılığa bürünebildik. Hatta neredeyse hiçbir oyunda bir vampirin tam özelliklerini sergileyemedik. Bildiğimiz gibi vampirler,gün ışığına çıkamazlar. Bu normlar insanların zırhlarını parlatırken, vampirlerin derilerine büyük zarar verir.

Ancak, vampirlerin güçleri normal insanlarla karşılaştırılamayacak kadar çoktur. Sadece gece dışarı çıkabilmeleri, onlara daha gizemli bir karakter kazandırır. İşte bu saydığımız nitelikleri neredeyse hiç bir oyunda görememiştik. Ta ki bugüne kadar. Bethesda’nın önde gelen isimlerinden Todd Howard, The Elder Scrolls V: Skyrim‘in bazı bölümlerinde oyunseverlerin vampire dönüşebileceklerini açıkladı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Howard‘ın videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. The Elder Scrolls V: Skyrim, 11 Kasımda hayranlarıyla buluşacak.

:: Skyrim’i satın almayı düşünüyor musunuz?
yazarUğur Tufan

Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Uğur, yakaladığı haberleri SDN okuyucularıyla paylaşmaktan keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Hepimiz Vampiriz!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  ben vampiiiiirrrrrrrr olmak istiyorum sonsuza denk tabi kan içmeyen vampiir olmak isterimmm…….

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Eveeeet alacağım çıkar çıkmaz

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Oblivionda da vampir olabiliyorduk ilk değilki bu vampir özellikleri de vardı. Vampirism arttıkça bazı skiller çok güçleniyordu atlayarak neredeyse uçuyorduk mesela gün ışığında canımız azalıyordu

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Vampire: The Masquerade – Bloodlines unutulmamalı… Hiçbir oyunda yok demek yanlış olur.

 5. ~J.c--W_ dedi ki:

  Bazı bölümler derken… sürekli vampir olarak kalamıyor muyuz?

" Hepimiz Vampiriz! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hepimiz Vampiriz! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hepimiz Vampiriz! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "