Okunma

Ve Firefox Coştu!


02 Ağustos 2009 Pazar 07:50
Ve Firefox Coştu!

Geçtiğimiz günlerde sitemizde de belirttiğimiz üzere Firefox, bir milyarıncı kez indirilecek olmanın heyecanını yaşıyordu. Haftasonu bu hedefina ulaşması beklenen tarayıcı, haftasonu olmadan hedefine ulaştı. Kasım 2004‘ten beri Firefox ismiyle internette yer alan tarayıcı, 4,5 senede 1 milyar kere indirilmiş olmanın mutluluğunu yaşamaya başladı.

 

Mozilla yetkilileri, “dünyanın dört bir tarafından bize destek olan programcılara müteşekkiriz, gönüllü olarak bize destek olmasalardı bu başarı imkansızdı” dedi. Firefox 3.5, 75 dilde yayınlanmıştı.

:: Firefox’u başarılı buluyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ve Firefox Coştu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ve Firefox Coştu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ve Firefox Coştu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "