Okunma

Verbatim CeBIT’e Hazır


16 Şubat 2010 Salı 14:59
Verbatim CeBIT’e Hazır

Verbatim, 2010 ürün yelpazesini 2-6 Mart tarihlerinde Almanya Hanover CeBIT fuarında sergileyecek.

Bu ürünler arasında USB ve güç beslemeli eSATA bağlantılı yeni bir taşınabilir sabit sürücü yer alıyor.

Yeni ürün eSATA bağlantı özellikleri olan diğer cihazlara, güç beslemeli eSATA portu üzerinden 3Gbit/sn’lik maksimum hızla veri aktarılabime yeteneğine sahip. Veri transferi açısından, güç beslemeli eSATA portu, USB 2.0′dan yaklaşık altı kat daha hızlı.

Verbatim yeni modellerini CeBIT’te tanıtacak

USB ve eSATA’yı kullanan diğer Verbatim ürünleri

Verbatim’in minik USB bellekleri

Küçük ve büyük boy işletmeler

Verbatim, harici sabit sürücüler için yeni USB 3.0 standardına da yer vermeyi ihmal etmiyor. USB 2.0’dan çok daha hızlı olan bu arayüz, aynı zamanda daha az güç sarfiyatı yapıyor. Bunun dışında Verbatim, 1TB kapasiteli USB sabit sürücüyü piyasaya sunan ilk üretici olduğunu da belirtti.

Son kullanıcıya yönelik ürünler haricinde, küçük ve orta boy işletmeler için de very depolama çözümleri sunacak olan Verbatim, PowerBay Bilgi Bankası 4 Bay NAS’ı da CeBIT fuarında kullanıcılara tanıtacak.

:: Verbatim marka ürünler kullanıyor musunuz?




Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Verbatim CeBIT’e Hazır konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Verbatim CeBIT’e Hazır ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Verbatim CeBIT’e Hazır ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "