Okunma

Verimliliğinizi arttıracak 5 mobil uygulama


24 Mart 2018 Cumartesi 21:00
Verimliliğinizi arttıracak 5 mobil uygulama

Neredeyse herkes bir akılı telefon sahibi fakat çoğu kişi telefonunu nasıl verimli kullanacağı ve ne şekilde faydalanacağı hakkında zorluk çekiyor. Bizim de bu yazımızdaki konumuz: verimliliği arttıracak mobil uygulamalar oluyor.

Evernote

Verimliliğinizi arttıracak mobil uygulamalar

Evernote Android uygulaması

En iyi not alma uygulamarından biri olan Evernote, rakiplerine göre oldukça iddialı. Evernote ile kendiniz için ayrı, işiniz için ayrı (istediğiniz kadar not defterleri) oluşturabilirsiniz. Bu sayede işinizle ilgi notlarınız ayrı, kişisel notlarınız ayrı olabilir, böylece karışıklık önlenebilir. Oluşturduğunuz defterleri diğer insalarla da paylaşabilir ve üstünde çalışabilirsiniz. Bu konuda oldukça başarılı olan Evernote, bu özelliğini “etiketler” ile de destekliyor.

Ayrıca uygulamanın her platform için uygulaması ve internet tarayıcıları için eklentileri de mevcut. Bu eklentiler sayesinde bir internet sayfası üzerinden de zahmetsiz bir şekilde not alabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz sürümü size 60 mb boyutunda bir alan ve en fazla iki cihazla senkronize imkanı sunuyor. Aylık 10,49 liralık fiyata sahip olan Premium sürümü ise 10 GB alan, sınırsız cihazla senkronize imkanı ve bunlar dışında çok daha fazla özellik sunuyor.

Play Store üzerinden indirmek için tıklayınız.

App Store üzerinden indirmek için tıklayınız.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve dosya yazılarını insanlara aktarmak için ShiftDelete.Net'te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Verimliliğinizi arttıracak 5 mobil uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Verimliliğinizi arttıracak 5 mobil uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Verimliliğinizi arttıracak 5 mobil uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "