Okunma

Farklı Bir Akıllı Telefon: Asus P320


20 Şubat 2009 Cuma 14:41
Farklı Bir Akıllı Telefon: Asus P320

Windows Mobile işletim sistemine sahip güçlü donanım özellikleriyle dikkat çeken akıllı telefonlarıyla öne çıkan ASUS‘un yeni P320 modeliyle alışılagelmiş çizginin dışına çıkıyor. Çok daha zarif ve estetik bir tasarıma sahip olan P320’nin işlemci ve diğer donanım özellikleriyle ilgili detayları video incelememizden öğrenebilirsiniz.

İzleyin.

:: Küçük ve zarif bir telefon mu? Büyük ve güçlü bir telefon mu tercih edersiniz?

 
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Farklı Bir Akıllı Telefon: Asus P320 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Farklı Bir Akıllı Telefon: Asus P320 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Farklı Bir Akıllı Telefon: Asus P320 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "