Okunma

Video konferans incelemesi


13 Ocak 2018 Cumartesi 16:56
Video konferans incelemesi

Özellikle iş yerlerinin ve kuruluşların en büyük ihtiyaçlarından biri olan telekonferans konusu son derece önemli. Zaman tasarrufu açısından büyük önem taşıyan bu konuyu sizler için değerlendirdik. Bu videomuzda Karel’in video konferans setini inceledik.

Karel video konferans incelemesi 

Karel’in kurumlar ve ofisler için sunduğu video konferans çözümü, yazılımsal ve donanımsal olarak son derece gelişmiş teknolojilere sahip. Bu seti tüm ekipmanlarıyla alabileceğiniz gibi, tekil olarak da kullanmanız mümkün. Özellikle Karel’in geliştirmiş olduğu yazılımsal desteği, aynı anda bir konferans odasında 25 kişinin yer almasını sağlıyor.

Bu videomuzda ise şu an teknoloji gündemini yakından takip etmek üzere ABD’de olan Hakkı Alkan ile ShiftDeleteNet ofisi olarak yaptığımız telekonferans toplantısında Karel’in setini kullandık ve bizlere neler sunduğunu yakından değerlendirme fırsatı bulduk.
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Video konferans incelemesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Video konferans incelemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Video konferans incelemesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "