Okunma

Videolara Hızlı Ön İzleme


24 Kasım 2008 Pazartesi 00:24
Videolara Hızlı Ön İzleme

Videolarınızın içerdiği görüntüler hakkında bilgi vermek için en iyi yol ön izleme resimleri ile birlikte videolarınızı yayınlamaktır. Ücretsiz olarak bu işlemi yapabileceğiniz Video Thumbnails Maker yazılımı ufak boyutunun yanı sıra basit arayüzü ile dikkat çekiyor. Bu yazılım sayesinde videolarınız için kolay ve hızlı biçimde ön izleme resimleri oluşturabilirsiniz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

Videolarınızı bilgisayarınızdan seçtikten sonra programdaki dahili oynatıcıda videolarınız oynatılmaya başlanıyor. Ön izlemesini almak istediğiniz herhangi bir kare için Pause butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz boyutlarda ekran resmini alabilirsiniz. Programın standart ayarlarına ek olarak Options menüsünden çeşitli arkaplanlar, boyutlamalar, renk değerleri ve parlaklık gibi ayarları kendinize göre değiştirebilirsiniz.

Yazılımın diğer bir özelliği ise ön izleme resimlerinize filigranlar ekleyebilmeniz. Filigranlarınızın boyutunu, yerini ve renklerini belirleyebildiğiniz gibi ön izleme resimlerinize çeşitli gölge efektleri de verebilirsiniz.


Ekran görüntüsünün büyük halini görmek için üzerine tıklayın.

 

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın.  (1 MB)

 

:: Arşivinizi bu yazılımla kolayca sunabildiniz mi?

Bilgi için: SUU Design
Yazan:
Mehmet Erdem Yener
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Videolara Hızlı Ön İzleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Videolara Hızlı Ön İzleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Videolara Hızlı Ön İzleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "