Okunma

Videolu Tweetler Beta Testte


13 Ağustos 2014 Çarşamba 07:00
Videolu Tweetler Beta Testte
Twitter büyüdükçe yeni gelir modellerine ihtiyaç duyuyor. Ancak 140 karakter sınırlaması, bir yandan bu büyümeyi sağlayan ana unsurlardan biri olurken, diğer yandan da reklam verenleri dar bir çerçeveyle kısıtlıyor.
 
İşte bu nedenle yeni tanıtılan videolu sponsor tweet’leri mikro blog servisi için büyük önem arz ediyor. Sponsor gönderilere gömülü olarak kayıtlı kullanıcıların haber akışlarında yer alacak olan reklamlar, aynı zamanda (Twitter üyesi olmayan) ziyaretçilere de retweet’ler ve ilgili reklam verenin kendi sayfası üzerinden ulaşacak.
 
Kullanıcı dostu reklam
 
Videolu tweet’ler Facebook’un son güncellemesinde yaptığı gibi otomatik olarak oynatılmayacak. Aksine, ilgili videoyu görüntülemek kullanıcının inisiyatifinde olacak ve Twitter reklam verenlerden görüntüleme başına ücret alacak (cost per view – CPV)Bu yönüyle Twitter videolu reklamların Facebook karşısında en azından ilk 100 metrede önemli bir avantaja sahip olduğunu söylemek mümkün.
 
 yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Videolu Tweetler Beta Testte konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Videolu Tweetler Beta Testte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Videolu Tweetler Beta Testte ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "