Okunma

Vine 720p Devri Başladı


28 Mart 2015 Cumartesi 08:00
Vine 720p Devri Başladı

Sosyal medyanın en eğlenceli platformları arasında yer alan Vine kendisi için büyük bir yeniliğe imza attı ve artık 720p formatına da destek sunmaya başladı. Bugüne dek meşhur Vine videoları 420p destekli iken, artık 720p HD formatı ile içerik yüklemek mümkün.

15-03/27/vine-haber.jpg

HD atağı ile birlikte Vine çok daha fazla ilgiyi üzerine çekmeyi planlarken ve özellikle de GoPro kameralar ile mini videolar kaydedenler için dikkat çekici bir alternatif olarak yükselişe geçmeyi düşünüyor.

Apple iPhone kullanıcıları şimdiden yeni HD desteği sayesinde 720p içeriklerini yükleyebilecek. Android platformuna ait akıllı telefonlarda ise yeni güncelleme gelene kadar HD görüntüleme doğal olarak mümkün olacak ancak video yükleme için biraz daha beklemek zorunda kalınacak.

Vine Android uygulamasının yeni güncellemesinin ise çok kısa bir süre içerisinde aktif olacağı belirtiliyor.

:: Vine’ın yeni atılımı kullanıcı trafiğini ne derece etkiler?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

8 yorum - “Vine 720p Devri Başladı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  vine bitmez herkes vine'da zaten . ama arayüz ve yüklemeyi hızlandırmaları lazım

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Hocam Vine iyidi güzeldi. Ama İnstagram'a 15 saniye gelince değerini kaybetti be.. Hatta çoğu Vine Fenomeni komik videolarını İnstagram'da 10-15 saniyelik olarak çekiyorlar (bkz: sefa kındır)… Yani kısaca Vine öldü.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Kota bitmesin diye 480p videolar izliyorduk 720 p desteği geldi yine kotalar bitecek ne aladım bu işten.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Haberde Windows Phone lansman görüntüsünü kullanmışsınız ama hiç bahsetmemişsiniz Windows Phone platformu için uygulamanın durumunu.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bizene vinedan elin yabancılarından özenip yapıyorlar ülkemizde. Çoluk çocuk ergenlerin işi bunlar komikte değil elin yabancısı okuyup iş sahibi olayım der bizimkiler okumaz eğlenceden para kazanayım der. Sonra ülkemiz niye gelişmiyor alın örneklerden biri !

" Vine 720p Devri Başladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vine 720p Devri Başladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vine 720p Devri Başladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "