Okunma

Sanal Bilgisayarınızı Güncelleyin


29 Mart 2009 Pazar 10:04
Sanal Bilgisayarınızı Güncelleyin

Programları sanal makinelerde çalıştırma olanağı tanıyan Innotek VirtualBox için yeni bir beta sürümü yayınlandı. VirtualBox 2.2.0 Beta 2, 64 bit sunuculardaki sanal makineler için hafıza limitini 16 GB‘a çıkarırken, OVF aktarmalarında da birçok pürüzü düzeltiyor.

Birçok güncelleme ve hata düzenlemesi içeren yeni sürüm, çeşitli nedenlerle işletim sisteminizin içinde sanal makinelere ihtiyaç duyduğunuzda imdadınıza yetişebilecek nitelikte.

:: Windows için VirtualBox 2.2.0 Beta 2’yi ücretsiz indirin.

:: Sanal bilgisayar programlarından hangisini kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : VirtualBox
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Sanal Bilgisayarınızı Güncelleyin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Sayın matematikçimizin hesabında mı bir yanlışlık var?
    Nasılsa çalışmayacağını hesapladığı şeyleri mi yayımlar?
    Haber verdiği şeyler hep birbirinden ilginç programlar?
    Lakin doğru-dürüst çalışmadıktan sonra neye yarar?

" Sanal Bilgisayarınızı Güncelleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanal Bilgisayarınızı Güncelleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanal Bilgisayarınızı Güncelleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "