Okunma

Vivo NEX dayanıklılık testinde!


26 Temmuz 2018 Perşembe 19:00
Vivo NEX dayanıklılık testinde!

Periskop benzeri gizlenen kamerası ve tam ekran tasarımı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Vivo NEX dayanıklılık konusunda da kendisini kanıtlamayı başarıyor. Karşınızda yepyeni ve oldukça farklı bir Vivo NEX dayanıklılık testi videosu.

Vivo NEX dayanıklılık konusunda nasıl?

Kullanım sırasında sürekli içe girip çıkacak bir kameranın ne kadar dayanıklı olabileceği konusu, Vivo NEX ilk tanıtıldığından bu yana akıllarda soru işaretlerine sebep olmuş durumda. Yeni bir dayanıklılık testi ise alıştıklarımızdan biraz farklı.

Testte kamerası dışarda duran sekiz adet NEX cihazın bir çembere konulduğunu ve kameraların üzerine de bir camın yerleştirildiğini görüyoruz. 40 kilogram ağırlığında bu camın cihaz başına 5 kilogram yük bindirdiği ifade ediliyor. Bununla da bitmiyor ve camın üzerine de bir 50 kilogram ağırlığındaki bir balet çıkıyor.

Vivo NEX dayanıklılık

Yani toplamda 90 kilogramlık yük sekiz cihaz arasında bölünerek 11.25 kilogram şeklinde periskop kamera üzerine baskı yapıyor. Balerinin de cam üzerinde hiç acımadan zıplayarak dans ettiğini söylemeden geçemeyeceğiz. Bu dansın 60 kilogram seviyesine varan güç uyguladığı paylaşılıyor. Test sonunda balerinin bu eziyet uyguladığı cihazlarla bir de selfie çekmesi kameranın hala çalışır durumda olduğunu gösteriyor.

Bu oldukça başarılı dayanıklılık testi videosunun resmi olup olmadığı bilinmiyor çünkü hiçbir Vivo hesabında henüz bu video yayınlanmış değil.
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vivo NEX dayanıklılık testinde! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vivo NEX dayanıklılık testinde! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vivo NEX dayanıklılık testinde! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "