Okunma

VMWARE Liderliğini Pekiştiriyor


28 Ağustos 2009 Cuma 10:09
VMWARE Liderliğini Pekiştiriyor

Sanallaştırılmış ortamların bant genişliği arttıkça, en son teknoloji bağlantı özelliklerinin önemi de oldukça artar. VMware müşterilerine bu ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olmak için EMC CLARiiON CX4 veri depolama sistemlerinde 10Gb/s Ethernet ve 8Gb/s FC UltraFlex bağlantı seçenekleri sunmaktadır.

EMC ayrıca VMware ortamları için ölçeklenebilirliği de artırarak müşterilerinin tek bir CLARiiON veri depolama sistemine sekiz kat fazla sayıda sanal makine bağlamasına olanak tanımakta ve büyük konsolidasyonlar için benzersiz ölçeklenebilirlik ve esneklik sağlamaktadır. Bu özellik; ek bant genişliği, kullanım kolaylığı ve binlerce sanal sunucuyu destekleyebilme özelliği özellikle yüksek seviyede konsolidasyonu tek bir dizilimde yürütmesi nedeniyle etkinliği artırmasından dolayı VMware müşterileri için önem taşımaktadır.

 

CLARİİON CX4’ün özellikleri arasında EMC Navisphere Manager (Yöneticisi) yazılımının yeni versiyonu, yeni 10Gb/s Ethernet ve 8Gb/s Fiber Kanal (FC) bağlantı seçenekleri ile EMC RecoverPoint ve EMC Replication Manager yazılımlarının yeni veri koruma ve yineleme becerileri yer alıyor.

 

Eşsiz UltraFlex teknolojisine sahip olan EMC, müşterilerine 1 Gb/s iSCSI, 4Gb/s FC, 8Gb/s FC ve 10 Gb/s Ethernet’i karıştırırak benzersiz esneklik ve yatırım koruma özellikleri sunmaktadır. Ayrıca 10Gb/s Ethernet ya da 8Gb/s FC‘ye çevrimiçi güncelleme yapılabilmesini de mümkün kılmaktadır.

Bu özelliği sunan tek veri depolama çözümleri satıcısı olarak öne çıkan UltraFlex teknolojisinin ‘geleceğe hazır’ özelliği EMC’nin mevcut Connectrix FCoE anahtar çözümlerin tamamlayıcı özelliğe sahip Ethernet üzerinde Fiber Kanal (FCoE) gibi gelecek yıl sunulacak teknolojilerin kolayca entegre edilmesine de olanak sağlamaktadır.

:: EMC’nin ürünlerini biliyor musunuz?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" VMWARE Liderliğini Pekiştiriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere VMWARE Liderliğini Pekiştiriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda VMWARE Liderliğini Pekiştiriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "