Okunma

Vyclone iOS Uygulama İnceleme


03 Haziran 2013 Pazartesi 13:00
Vyclone iOS Uygulama İnceleme

Herhangi bir şeyin aynı yerde ancak farklı bakış açılarıyla videosunu çekip bu videoları birleştirmek ister misiniz? Birden fazla açıdan video çekerek bu açıları tek bir videoda birleştiren Vyclone uygulaması, arkadaşlarınızla aynı yerde çektiğiniz videoları tek bir videoda birleştirme özelliği taşıyor.

Çekilen farklı videoları lokasyon bilgisini kullanarak gruplayan bu uygulama ile yakınınızda çekilen videoları da bulabilirsiniz.

Vyclon uygulaması yeni gelen güncellemeyle beraber çok açılı video çekme ve bu videoları birleştirip düzenleme özelliğine bir yenisini daha ekliyor. Bu güncelleme sayesinde, 8 kişinin aynı anda aynı videoyu farklı bakış açılarından çekmesi ve bu videoları Vyclone uygulamasının 3×3 video formatıyla düzenlemesine olanak sağlandı.

Vyclone, yeni sinemaskop moduyla, videoyu portre modunda çekiyor olsanız bile, video kaydedilirken otomatik olarak yatay moda alınıyor. Uygulamanın video çekme arayüzü 5 adet farklı video filtresi içeriyor. Ön kameranızla da çekim yapabilme imkanı sağlamasının yanında, flaş kullanabilme özelliğiyle de oldukça tercih ediliyor.

Vine uygulaması 6 saniyelik gibi çok kısıtlı bir video çekme imkanı sunmasına karşılık, Vyclon ile bu süreyi 60 saniyeye çıkarabilirsiniz. Kullanıcı hesabı oluşturarak kullanabileceğiniz bu uygulama yeni kullanıcılarına şimdilik uygulamanın bütün özelliklerini hesap oluşturmadan kullanabilme imkânı sunuyor.

iPhone ve iPod Touch modellerinin iOS 5 ve üstü versiyonlarında kullanabileceğiniz bu uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

:: Mobil cihazlarınızla ne kadar sıklıkla video çekiyorsunuz?

yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Vyclone iOS Uygulama İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Vyclone iOS Uygulama İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Vyclone iOS Uygulama İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "