Okunma

Warcraft dünyasında tarihi rekor


30 Ekim 2018 Salı 12:30
Warcraft dünyasında tarihi rekor

World of Warcraft dünyasının bir ilk daha yaşandı! 13 Ağustos tarihinde kullanıma sunulan Battle of Azeroth DLC paketinin ardından ilginç olaylar yaşanmaya başladı! Doubleagent, Warcraft dünyasında tarihi rekor kırdı

Warcraft dünyasında tarihi rekor

World of Warcraft dünyasının en popüler oyuncularından biri olan Doubleagent, kırılması zor bir rekora imza atmayı başardı. Yaptığı yayınlar ve tarafsız oynama stili ile tanınan oyuncu, 77 günlük hayatta kalma rekorunu kırdı. Üstelik, WoW tarihinde bir ilki başararak!

Doubleagent, pandaren ırkından seçtiği bir karakteri kullanarak, sadece bitki toplayarak 120. seviyeye kadar ulaşmayı başardı. Bu ırk, savaşa tarafsız olarak başlayan tek ırk grubu. Bu karakteri seçen oyuncular, hangi taraf için savaşacağını tercih edebiliyor. Ünlü oyuncu ise, iki seçimi de yapmayarak, ilginç bir strateji geliştirdi. Savaş haritasının aynı alanlarında gezmek yerine, tüm adayı gezip, karşısına çıkan tüm çiçekleri toplamayı tercih etti.

Mist of Pandaria’da 90. seviyeye ulaşan ünlü oyuncu, bu noktaya geldiğinde bir World of Warcraft için bir efsane olmayı başarmıştı. Blizzard’ın her DLC paketi sonrasında ise bu rekoru bir üste taşımak gibi bir alışkanlığı da oluşmuş durumda.

 
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Warcraft dünyasında tarihi rekor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Warcraft dünyasında tarihi rekor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Warcraft dünyasında tarihi rekor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "