Okunma

Warhammer Online’a İlk Ek Paket


30 Ocak 2009 Cuma 11:00
Warhammer Online’a İlk Ek Paket

Mythic’in MMORPG oyunu Warhammer Online için hazırladığı ilk online eklenti paketi, ücretsiz olarak yayınlanacak ve Call to Arms adını taşıyacak. Orc Choppa ve Dwarf Slayer adlı iki yeni sınıf ile birlikte Land of the Dead adlı bir de zindan içereceği duyurulan Call to Arms, mart ayında ücretsiz indirmeye sunulacak.

İçeriğin Arkası Kesilmeyecek

WAR oyuncularına şimdi ve gelecekte birçok ücretsiz içerik sağlayacaklarını belirten Mythic Başkan Vekili Mark Jacobs, mart ve haziran ayları arasında birçok etkinlik düzenleyeceklerini ve nihayet haziranda Land of the Dead zindanını törenle(!) açacaklarını müjdeledi.

:: Warhammer Online oynuyor musunuz?

Bilgi İçin :
Warhammer Online
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Warhammer Online’a İlk Ek Paket konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Warhammer Online’a İlk Ek Paket ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Warhammer Online’a İlk Ek Paket ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "