Okunma

Warhammer’dan Arkadaş Kıyağı


21 Aralık 2008 Pazar 16:49
Warhammer’dan Arkadaş Kıyağı

Warhammer Online, yeni başlattığı Recruit-a-Friend programı çerçevesinde oyuna arkadaşlarını davet eden kullanıcılara ücretsiz oyun süresi hediye ediyor. Sistem şu şekilde işliyor. Warhammer Online‘ı ücretsiz denemesi için bir arkadaşınızı davet ediyorsunuz. Eğer arkadaşınız oyuna abone olursa, siz de 30 gün ücretsiz oyun süresi kazanıyorsunuz. Üç kişiye kadar davet hakkınız bulunuyor. Bakalım Warhammer Online, yenilikleri ve 1.1 güncellemesi ile 2009’a girerken yeterli kullanıcıya ulaşabilecek mi.

:: Warhammer Online oynuyor musunuz?

Bilgi İçin : Warhammer Online
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Warhammer’dan Arkadaş Kıyağı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Warhammer’dan Arkadaş Kıyağı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Warhammer’dan Arkadaş Kıyağı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "