Okunma

WD, My Cloud Ailesini Genişletti


14 Kasım 2013 Perşembe 14:30
WD, My Cloud Ailesini Genişletti

WD, yakın zamanda piyasaya sürdüğü ve kişisel bulut çözümlerinden oluşan My Cloud ailesini yaratıcı profesyonellere, üreten tüketicilere, çalışma gruplarına ve çok miktarda dijital veriyi kaydetmek, paylaşmak, yedeklemek, yayınlamak ve yönetmek isteyen herkese yönelik, yüksek performanslı, dört yuvalı, ağa bağlanan depolama çözümü (NAS) My Cloud EX4 ile genişletti.

Ev ve küçük ofislerdeki NAS sistemleri için özel tasarlanmış kategori
lideri WD Red, sabit disk serisine sahip My Cloud EX4 müşterileri
depolama alanında güvendikleri markadan gelen nihai güvenilirliğin
keyfini çıkarıyor.

Ayrıca, WD Red sabit disklerinde geliştirilmiş denge kontrol
teknolojisi olup genel sürücü performansını ve güvenilirliği önemli
oranda arttıran 3D Active Balance Plus özelliği var.

My Cloud EX4‘te müşterilere, kendi kapasitelerini özelleştirip dijital içerik kütüphaneleri büyüdükçe ilave sürücüler ekleyebilecekleri sürücü içermeyen bir bölme ile 8 TB, 12 TB ya da 16 TB model1 arasında tercih imkanı tanıyan birkaç kapasite seçeneği vardır.

Nihai Veri Koruması

Müşteriler My Cloud EX4‘ü kullanarak bütün bilgisayarlarını ve aygıtlarını PC kullanıcılarına yönelik WD SmartWare Pro yazılımı ile yedekleyebilir.

Mac kullanıcıları verilerini korumak için Apple Time Machine yedekleme yazılımının bütün özelliklerini kullanabilir. My Cloud EX4 ayrıca, farklı bir konumdaki başka bir My Cloud EX4‘ü ya da Amazon S3 ve ElephantDrive gibi bulut hizmetlerini kullanarak kendini de yedekler.

Gelişmiş Yayınlama ve Hizmet

My Cloud EX4 oyun konsolları, akıllı TV’ler ve WD TV® Live™ medya oynatıcılar gibi DLNA®/UPnP® onaylı her tür multimedya aygıtta yayınlanmak üzere 16 TB’a kadar film ve müzik konfigürasyonuna imkan vererek bir evin dijital eğlence merkezi görevini görür. Twonky 7.2, DLNA-onaylı 1.5 medya sunucusu ve iTunes sunucusu ile geniş film ve müzik kütüphanelerinden kolayca yayın yapılabilir.

Uygunluk

My Cloud EX4 Windows® 8, Windows 7, Windows® Vista, Windows XP, OS X Mavericks™, Mountain Lion™, Lion®, Snow Leopard® yanı sıra, DLNA®/UPnp® etkin cihazlarda mevcuttur.

:: WD ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?




yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “WD, My Cloud Ailesini Genişletti”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    EEE..!!!.?? Wi-Fi ve Uzaktan erişim yok mu ?

" WD, My Cloud Ailesini Genişletti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WD, My Cloud Ailesini Genişletti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WD, My Cloud Ailesini Genişletti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "