Okunma

Google Araçları Windows 7’de


16 Mart 2009 Pazartesi 04:28
Google Araçları Windows 7’de

Bugüne kadar Windows Vista için geliştirilen ve web üzerinde widget ya da gadget hazırlayan iGoogle, New York Times, SpringWidgets gibi birçok servisin aracını masaüstünüze taşıyan Amnesty Generator programının Windows 7’de de çalıştığını biliyor muydunuz?

Sevdiğiniz Araçlar Masaüstünüzde

Tek yapmanız gereken HTML embed kodunu kopyalayıp yapıştırmak, bir başlık girmek, bir görsel belirlemek ve Generate tuşuna basmak.

Widget resminin görünmemesi ve uzun başlıklarda bazı kaymalar dışında hiçbir problem çıkarmayan Amnesty Generator’ü, resmi araçları içerecek olan Windows Live Gallery tamamlanana kadar kullanabilirsiniz.

:: Amnesty Generator programını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Amnesty Generator
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Google Araçları Windows 7’de konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Google Araçları Windows 7’de ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Google Araçları Windows 7’de ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "