Okunma

Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin


18 Şubat 2009 Çarşamba 06:53
Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin

Bazen paylaşım aşkıyla dolduğunuz sırada ne MSN ne de Skype‘da bir tek sohbet insanı bulunmaz. Bu gibi durumlar, sizi bulduğunuz harika internet sitelerini başkalarıyla paylaşmaktan alıkoymamalı.

Firefox’tan Opera‘ya ve Internet Explorer’a kadar her türlü web tarayıcısını destekleyen Email This adlı bookmarklet, gayet kolay bir yöntemle çalışıyor.

Yer İmleri Çubuğunun Demirbaşı

İnternette gezerken birileriyle paylaşmak istediğiniz web sitelerine denk geldiğinizde, yer imlerine eklediğiniz Email This tuşuna tıklayın.

Açılan yeni sekmede bu web sayfasını paylaşmak istediğiniz alıcıları belirleyip notunuzu ekleyin. Email This sizin adınıza bir e-posta gönderip alıcılara ilgili sayfanın bağlantısını sunuyor.

Tarayıcınıza Ekleyin

Özellikle verimli ekip çalışmaları için, Email This bookmarklet’ini tarayıcınızın baş köşesinde tutmanızda fayda var. Kullandığınız tarayıcıya uygun olan Email This düğmesini bu sayfadan ekleyebilirsiniz. Düğmeyi eklemek yer imleri çubuğuna sürüklemeniz yeterli.

:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Email This
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Sayfalarını E-Posta ile Gönderin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "