Okunma

Web Sitelerini Kıyaslayın


09 Haziran 2009 Salı 13:02
Web Sitelerini Kıyaslayın

Her gün gezdiğiniz web sitelerinden hangilerinin daha hızlı olduğunu öğrenmek için hiçbir yazılım kurmanıza gerek yok. Sadece Webslug‘a girin ve hızını görmek istediğiniz sitenin adresini yazın. İstem gönderiminden sayfanın tamamen yüklenmesine kadar geçen süreyi ölçen Webslug, kullanıcı kaynaklı veriler sunmasıyla öne çıkıyor.

Kıyaslayın!

Dilerseniz iki web sitesini kıyaslamak da mümkün. Böylece hangi sitenin daha hızlı açıldığını görebilirsiniz. Ancak sonuçlar tarayıcınıza ve o anki bağlantınıza göre değiştiği için, testleri birkaç defa tekrarlayıp ortalama almanızda fayda var. Sıklıkla test edilen sitelerden oluşan bir sıralama tablosu da Webslug’ta mevcut.

:: Webslug servisinde site kıyaslayın.

:: Siz de kıyasladığınız site sonuçlarını forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Webslug
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Web Sitelerini Kıyaslayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Web Sitelerini Kıyaslayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Web Sitelerini Kıyaslayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "