Okunma

Webrazzi Summit 2011 için Ne Dediler?


19 Ekim 2011 Çarşamba 19:35
Webrazzi Summit 2011 için Ne Dediler?

19 Ekim 2011‘de Point Hotel Barbaros‘ta gerçekleşen Webrazzi Summit’in oturumlarında, son on yılda Türkiye‘nin internet alanında yaşadığı gelişmeler ile bugün gelinen noktada Türkiye web pazarının yurtdışındaki yatırımcılar için önemi konuşuldu.

Katılımcıları konuşturduk!

Kameralarımızı bu sefer katılımcılara yönelttik. Bu tür etkinliklere katılım sağlamanın getirdiği faydaları ve internet sektöründe çalışanların kariyerleri konusunda, bir internet şirketinin sosyal medya departmanında çalışan Gözde Balkan ile samimi bir sohbet gerçekleştirdik.

:: Bu tür etkinlikler için ne düşünüyorsunuz?
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Webrazzi Summit 2011 için Ne Dediler?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    çok sempatik biri ama nasıl dim hernekadar desede zor diye yalan sonuçta int üzerinde para kazanıyo ki sizden bizden fazla 2 yüzlü şeytan diyebilirim

" Webrazzi Summit 2011 için Ne Dediler? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Webrazzi Summit 2011 için Ne Dediler? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Webrazzi Summit 2011 için Ne Dediler? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "