Okunma

Western Digital’in SSD Planları


25 Kasım 2008 Salı 08:35
Western Digital’in SSD Planları

Western Digital de tüm büyük sabit disk üreticileri gibi SSD pazarına temkinli yaklaşmaktan yana. Şirketin katı depolama birimlerine girmeme gibi bir planı olmadığını belirten WD yetkilisi Richard Rutledge, firmanın sadece doğru zamanı kolladığını açıklıyor. Western Digital‘in giriş seviyesi ve üst seviye şeklinde iki SSD pazarı gördüğünü söyleyen Rutledge, bunları mobil cihazlarda kullanılan 30 dolar altı SSD’ler ve 200 dolar üstü bilgisayar sürücüleri şeklinde sıralıyor. Tıpkı Seagate gibi SSD pazarı için pusuya yatan Western Digital’in ilk katı depolama birimlerini ne zaman çıkaracağı ise şimdilik belirsiz.

:: SSD pazarı ne zaman yeterince olgunlaşır?

Bilgi İçin : Western Digital
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Western Digital’in SSD Planları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Western Digital’in SSD Planları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Western Digital’in SSD Planları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "