Okunma

WhatsApp Ajanı Olun!


27 Kasım 2015 Cuma 19:00
WhatsApp Ajanı Olun!

WhatsApp‘ın ilişkilerin kötü düşmanı olduğu bir gerçek. En son mavi tik özelliği ile ilişkileri yıkmasıyla gündeme gelen WhatsApp, şimdi üçüncü bir parti uygulamayla gündeme geliyor. Bu uygulama ise WhatAlert! Peki WhatsApp’ta kişilerin online takibini yapan WhatAlert nasıl kullanılıyor?

WhatsApp takip uygulaması WhatAlert!

Artık yeniden “Gecenin o saatinde niye açıktın“, “Benden sonra WhatsApp’a neden girdin“, “O saatte WhatsApp’ta neden işin var?” ve “Gecenin bi saatinde kimle konuştun?” gibi soruların sık olarak söyleneceği bir zamana giriyoruz. Çünkü WhatsApp online takip uygulaması olan WhatAlert tam bir baş belası. 

WhatAlert Uygulaması Nasıl Kullanılıyor?

Uygulamanın kullanımı WhatsDog uygulaması ile aynı fakat bir fark var. WhatsDog uygulaması bir kişinin hareketlerini takip etmenizi sağlarken, WhatAlert ile bu kişi sayısını arttırabiliyoruz. WhatAlert ile günlük, haftalık ve aylık süre içinde ne kadar online olduklarını, uygulamaya kaç kez girdiklerini ve online oldukları saatleri tek tek not ediyor.

Uygulamanın özellikleri bununla bitmiyor. Seçili kişi profil resmi değiştirdiğinde de bildirim alabiliyorsunuz. Ayrıca bu uygulama sayesinde online olmasının ardından ne kadar offline olunduğunu da göstererek adeta WhatsApp‘ın Sherlock‘u oluyor.

15-11/23/1-horz.jpg

Uygulama sadece Android platformu için kullanılmakta. Markette ise iki ayrı versiyonu bulunmakta. Bunlar WhatAlert Free ve WhatAlert Premium. Ücretsiz versiyonunda 1 kişi, reklamlar, 3 profil resim değiştirme uyarısı, 3 bildirim ve günlük 5 online/offline bilgisi kayıt altında tutulurken Premium versiyonunda bu seçenekler sınırsız.

:: WhatAlert uygulaması ilişki yıkıcı olarak tanımlanabilir mi?
yazarSinan Akarsu

Mobil işletim sistemleri ve mobil cihazlar üzerine büyük bir ilgisi bulunan Sinan, aynı zamanda bir PlayStation hastası.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

20 yorum - “WhatsApp Ajanı Olun!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Neden sadece android

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Dünyanın sonu gelsin kimse kimseyi sevmesin diye ugraşıyor birileri.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Bos is bunlar ama uğraşan muhakkak olacaktir

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Arkadaş sil WhatsApp kur Telegram messenger ayarlarından gizlilik kısmını istediğin gibi ayarlıyorum süper ötesi birşey WhatsApp hikaye kalır yanında tavsiyem size.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Derdim olmaz zaten Windows Phone kullan

 6. SDN Okuru dedi ki:

  sonuçta whatsapp ı telefondan kaldırtacaklar …ne bu herkes paranoyak olacak 🙂

 7. SDN Okuru dedi ki:

  birşeyin de suyunu çıkarmayın be arkadaş

 8. SDN Okuru dedi ki:

  hapı yuttuk çapkınlıkta yapamıcaz 😀

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Hemen Sevgilimin telefonunu Windows Phoneyle değiştirmem gerekiyor. Bu tür uygulamalar hayatta Windows Phone ye gelmiyor. 🙂

 10. SDN Okuru dedi ki:

  Böyle saçmalık mı olur. Whats app Serverleri halka açık mı?

 11. SDN Okuru dedi ki:

  Ben premium hesap almıştım gayet memnunum tek sorun bazen bildirim gelmiyor onun haricinde süper günde kaç dk online ne zaman girmiş ne zaman çıkmış herşey var

 12. SDN Okuru dedi ki:

  Tırstım bian

 13. SDN Okuru dedi ki:

  Adamlar ilişkileri bitirmek için ellerinden gelen herşeyi yapıyo ya 😀

 14. SDN Okuru dedi ki:

  ne diye uygulamadan haberdar ediyorsun be adam 😀

 15. SDN Okuru dedi ki:

  Merhaba, benim bir sorum Olacaktı? Bu tür uygulamalara whatsapp yasal uygulama uygulattırıyor mu,

 16. SDN Okuru dedi ki:

  Ulan korktum yengeniz allahtan IOS

 17. SDN Okuru dedi ki:

  Bos is

" WhatsApp Ajanı Olun! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere WhatsApp Ajanı Olun! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda WhatsApp Ajanı Olun! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "