Okunma

Where’s My Perry? Free


27 Ağustos 2012 Pazartesi 07:00
Where’s My Perry? Free

Where’s My Water? adlı oyunda sevimli bir timsaha yardım ediyorduk. Su kanalları tıkalı olduğu için banyosunu yapamıyordu ve biz de ona yardım etmek için su yolları açıyorduk. Aynı mantıkla oynanan Where’s My Perry? Free‘de ise Ajan P‘nin çıkışa ulaşmasına yardımcı oluyoruz. 

Where’s My Perry? Free, 41 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4,5 olan yapım, Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor.

Where’s my Perry? Free, bir zeka ve bulmaca oyunu. Fazla bir aksiyon yok. Çeşmeden akan suyu engellere takılmadan çıkışa ulaştırmalı ve Ajan P’nin çıkışa ulaşmasını sağlamalıyız. Bunun için yapmamız gereken ise doğru hamleler yaparak suyu mümkün olduğu kadar az kayıp ile ulaştırmak.

Suyun önündeki engeller genelde toprak oluyor ve üstlerine dokunarak yok edebiliyoruz. Sular bazen donabiliyor, suların donmasına izin vermemelisiniz. Bazen de platformlardaki lazer ışınlar ile donmuş suyu tekrar normal formuna döndürebiliyoruz.

Bu sürüm ücretsiz olduğu için bölüm sayısı kısıtlı. Birinci bölümün içindeki 12 küçük bölümü oynayabiliyoruz. Bölümlerin bitme süresi çoğu zaman 1 dakikadan az sürüyor. Bölümü bitirme ve bölüm içindeki farklı yerlere konumlandırılmış olan cüceleri toplamamıza göre derece alıyoruz.

Where’s My Perry? Free, grafik olarak çok başarılı bir yapım dersek abartmış oluruz. Ancak renkli çizimleri, suların ve Ajan P‘nin fiziksel hareketleri çok başarılı. Böyle renkli oyunları iOS‘da daha çok görüyoruz lakin Android de arayı hızla kapatıyor. Müzikleri tek kelime ile şahane olan yapımın, ses efektleri de gerek konuşmalar gerek su sesleri olsun çok başarılı hazırlanmış.

Sonuç olarak Where’s My Perry? Free, basit oyanışı, renkli görselleri ve başarılı sesleri ile oynanmayı hak eden bir yapım. Ücretli sürümü için 1 dolar ödenmesini hak ediyor.

İndirmek için tıklayın.

Barkod tarayıcı ile tarayın.

Barkod tarayıcınız yoksa buradan yükleyin.

:: Where’s My Perry? Free’yi denediniz mi?
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Where’s My Perry? Free”

  1. ReDo dedi ki:

    Zevkli oyun tavsiye ederim.

" Where’s My Perry? Free konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Where’s My Perry? Free ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Where’s My Perry? Free ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "