Okunma

Wii de Video İşine Giriyor


27 Aralık 2008 Cumartesi 09:30
Wii de Video İşine Giriyor

Dentsu adlı reklam firmasıyla anlaşan Nintendo, Wii kullanıcılarına konsolları üzerinden video satın alıp izleme imkanı sağlamaya hazırlanıyor. Önümüzdeki yıl Japonya ile başlayıp, orada alınacak tepkilere göre dünyaya açılacak olan video servisi, Xbox 360 ve PS3‘ün bu konuda gösterdiği başarı düşünülürse, 2009 bitmeden tüm dünya ülkelerine yayılacaktır. Hem ücretsiz, hem de ücretli içeriğe sahip olacak video indirme servisinin mali yönüyle Dentus ilgilenecek. Ancak rakiplerine göre çok daha kalabalık olan kullanıcı kitlesi düşünülürse, bu konuda da pek sıkıntı yaşanacağını düşünmüyoruz.

:: Konsolda sinema filmi izlenir mi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wii de Video İşine Giriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wii de Video İşine Giriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wii de Video İşine Giriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "