Okunma

Wii TV’nin Ayak Sesleri


03 Ocak 2009 Cumartesi 17:01
Wii TV’nin Ayak Sesleri

Japon televizyon yapımcıları, Nintendo Wii için sunulacak olan video içeriği indirme servisinden pek de hoşnut görünmüyor. Japonya’da yayın yapan en büyük kuruluşlardan Fuji Television‘un kıdemli yetkililerinden biri, Wii’nin online video servisini “televizyon yapımcılarının korkulu rüyası” olarak nitelendiriyor.

Genç Televizyoncular Rahatsız

Geçtiğimiz hafta duyurulan Wii TV, bu yıl içerisinde Japonya’dan başlayarak, Nintendo Wii sahiplerine video indirme imkanı tanıyacak. Fuji yetkilisi, Nintendo‘nun bu yolda devam edip, Wii’yi genel bir ev eğlence aracı haline getirmesi durumunda, dünyanın dört bir yanında sürekli “tekrarlar ve ünlülere dayalı programlar” nedeniyle eleştirilen televizyoncuların büyük sıkıntı çekeceğine dikkat çekti.

Nintendo, sahip olduğu muazzam kullanıcı kitlesine video akışını başarılı bir şekilde sağlayabilirse, milyonlarca konsol sahibi düşünüldüğünde, “reyting” kelimesinin sözlük anlamında köklü değişikliklere gidilebilir.

:: Kurtlar Vadisi Wii TV ile el sıkışır mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wii TV’nin Ayak Sesleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wii TV’nin Ayak Sesleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wii TV’nin Ayak Sesleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "