Okunma

Wikipedia’dan iPhone’a Özel Uygulama


19 Ağustos 2009 Çarşamba 08:47
Wikipedia’dan iPhone’a Özel Uygulama

Özgür ansiklopedi projesi Wikipedia ile interneti kullanan hemen her kullanıcının yolu muhakkak bir şekilde kesişmiştir. Siz de aktif bir Wikipedia kullanıcısıysanız Iphone’unuza bu en yeni Wikipedia istemcsini yüklemelisiniz.


Arama fonksiyonu son derece başarılı çalışmasına karşın yükleme süresi biraz zayıf kalıyor.

Aslında AppStore içersinde de birçok farklı Wikipedia istemcisi bulunsa da bu uygulama ilk resmi Wikipedia istemcisi olmasıyla büyük önem taşıyor. Oldukça hoş ve şık tasarlanan uygulama, gayet fonksiyonel olmasına karşın sayfaları yükleme süresinin bir hayli yavaş kalması rahatsız edici bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

Uygulamayı buradaki linkten ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

:: iPhone ile Wikipedia’ya bağlanıyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Wikipedia’dan iPhone’a Özel Uygulama konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Wikipedia’dan iPhone’a Özel Uygulama ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Wikipedia’dan iPhone’a Özel Uygulama ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "