Okunma

Windows 7 Pazara Düştü


12 Ağustos 2009 Çarşamba 09:01
Windows 7 Pazara Düştü

Windows 7′nin korsan kopyaları Çin’de elektronik eşya satan pazarlarda satılmaya başlandı. Yeni işletim sisteminin piyasaya çıkmasına daha iki aydan fazla süre olmasına rağmen Çinliler çoktan Windows 7 kullanmaya başladılar.

Pekin’de bulunan büyük ve çok katlı pazar alanlarında Windows 7’yi 40 yuandan (5,86 $) satın alamak mümkün. Satılan Windows 7 DVD’sinin içinde 1,8GB boyutunda Win7.gho adlı bir dosyadan başka bir şey bulunmuyor. Bu dosyayı sabit diskinize kopyaladığınızda aktivasyon işlemine gerek kalmıyor.

Windows 7′nin kırılmış sürümleri bir süredir İnternet’te dolaşıyor. MSDN ve TechNet üyeleri Windows 7’nin RTM sürümünü ücretsiz indirip kullanabiliyorlar. Bir süre önce yine Çin’de bir forum sitesinde bu RTM sürümünün bir imaj dosyası indirmeye sunulmuştu.

Windows 7 resmi olarak 22 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak. Bu işletim sistemini ne şekilde kullanmak istiyorsanız isteyin, yine de bu tarihi beklemenizi tavisye ediyoruz.

:: Windows 7’ye geçecek misiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7 Pazara Düştü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 Pazara Düştü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 Pazara Düştü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "