Okunma

Windows 7 RC İçin Önemli Hatırlatma!


24 Haziran 2009 Çarşamba 05:20
Windows 7 RC İçin Önemli Hatırlatma!

Windows 7 beta kullanıcıları, 1 Temmuz‘dan itibaren saat başı bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kalacak. 1 Ağustos’ta ise beta kullanımı tamamen kapanacak. Diğer yandan, Windows 7 RC sürüme geçmek isteyenlerin 15 Ağustos’a kadar vakti var.

Hatırlatmakta fayda var; bu tarih Windows 7 RC‘yi yükleyebileceğiniz son tarih değil. Sadece Microsoft‘un resmi sunucularından çıkış adayı sürümü 15 Ağustos‘a kadar indirebileceksiniz.

Torrentin Ömrü Yok

Güvenilirlik açısından tercih edilmemesi gereken bir yöntem olsa da, herhangi bir sebeple bu tarihi de ıskalarsanız(ki önünüzde yaklaşık iki ay var), torrent veya diğer paylaşım yöntemleri ile Windows 7 RC‘yi edindiğinizde de bilgisayarınıza kurup kullanabileceksiniz.

:: Windows 7 RC’yi indirdiniz mi?

Bilgi İçin : Windows Team Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7 RC İçin Önemli Hatırlatma! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 RC İçin Önemli Hatırlatma! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 RC İçin Önemli Hatırlatma! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "