Okunma

Windows 7 RC İçin Son Gün!


19 Ağustos 2009 Çarşamba 08:31
Windows 7 RC İçin Son Gün!

Windows 7′yi merak ediyorsanız ve hala RC (Release Candidate) sürümünü indirmediyseniz, biraz elinizi çabuk tutun çünkü yarından sonra bu sürümü resmi olarak indirme şanısınız kalmayacak. Microsoft’un bu sürümü indirebilmek için belirttiği son gün geldi çattı.

20 Ağustos tarihinde indirme seçeneği kaldırılacak olan Windows 7 RC’yi önceden indirenleri bu sürümü 1 Haziran 2010′a kadar kullanabilecekler. 5 Mayıs’ta çıkan RC sürümü kullanıcılara Windows 7′nin nasıl bir işletim sistemi olacağını göstermek açısından faydalı olmasının yanında hataların belirlenmesi açısından da önemli bir sürümdü.

Windows 7 RC’yi indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Artık belki hepiniz biliyorsunuz ama yine de hatırlatmakta yarar var. Windows 7, 22 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak.

:: Windows 7’nin RC sürümünü denediniz mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7 RC İçin Son Gün! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7 RC İçin Son Gün! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7 RC İçin Son Gün! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "