Okunma

Windows 7 RTM Yarın Geliyor!


05 Ağustos 2009 Çarşamba 07:48
Windows 7 RTM Yarın Geliyor!

 

Microsoft, her sene düzenlediği yazılım algoritma geliştime yarışması Imagine Cup‘ın, Yeni Zelanda ayağında Windows 7 Professional RTM‘nin yarın itibariyle yayınlanacağını açıkladı. Yeni Zelanda‘da yerel saate göre bugün yayınlanacak olan Windows 7 Professional, Dünya’nın genelinde 6 Ağustos‘ta piyasada olacak.

 

MSDN üzerinden erişilebilecek olan RTM sürüme ilginin beklenilenden büyük olacağı belirtiliyor. Kısacası Windows 7 RTM sürümü için bir gün daha beklememiz gerekiyor.

:: Windows 7 RTM’den performans bakımından neler bekliyorsunuz?

{AUTHOR}
{ARTICLE_LINK}
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “Windows 7 RTM Yarın Geliyor!”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Windows kullanıcıları çok fazla, sürüsüne bereket. Tabi böyle olunca sürü psikolojisiyle davranıyor herkes 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Selamlar;
  Hem 7 hem vistayı kurup karıştırabildiğim kadar karıştırdım 2side ram yemekten başka 1 işe yaramayan işletim sistemleri sağına soluna 2 makyaj yapıp sürmüşler piyasaya kısacası 2side süslü sürtük benim için xp windows98’in durumuna düşmeden hiç 1 şekilde 2sini de asla kurmam zaten adamlar daha 7 piyasaya çıkmadan 8i duyurdular yani bunların 2sini de kurmayacağım anlamına geliyor geçenlerde 1 sitede okuduğum 1 yazıyı paylaşayım sizlerle bunların ne olduğunu çok güzel anlatıyor saygılar…..

  Günün Sözü
  Bill Gates bugün çok zengin. Sebebini biliyor musunuz? Cevap: Yeni sürümler. -Dave Barry

Geri bildirim