Okunma

Windows 7’nin Kutusundan Ne Çıktı?


25 Haziran 2009 Perşembe 11:10
Windows 7’nin Kutusundan Ne Çıktı?

Windows 7‘nin ilk olarak internete sızan, sonrasında doğrulanan kutu tasarımının ardından, şimdi de firmanın resmi blog sayfasında paketin ayrıntıları yayınlandı. Büyük ve kalın bir Windows logosunun yanı sıra, sade bir tasarım ve tazelik hissi yakalamaya odaklanan Windows 7 ekibi, bu sefer ambalaja sadece plastik kutu, bir kağıt ve basit bir Başlarken Rehberi eklemiş.

Vista paketinden %37 daha hafif olan Windows 7 paketi, geri dönüştürülebilir malzemeden imal edilmiş. Anlaşılan Microsoft, bu sefer sadece yazılım için değil, kutu tasarımında bile kullanıcıların isteklerine kulak vermeyi seçmiş.


Fazla mı sade olmuş acaba?

:: Windows 7’nin kutusundan çıkanlar tatmin edici mi?

Bilgi İçin : Windows Team Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Windows 7’nin Kutusundan Ne Çıktı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Windows 7’nin Kutusundan Ne Çıktı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Windows 7’nin Kutusundan Ne Çıktı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "